درباره ما

مجتمع علمی آموزشی خوارزمی به عنوان آموزشگاه زبان و علمی آزاد خراسان جنوبی درسال 1367با هدف ارتقاء سطوح مهارت داوطلبان جهت فراگیری زبان انگلیسی و دوره های کنکور شروع به فعالیت نمود. این موسسه در بدو آغاز به کار ، عمده تمرکزش روی رفع کاستی های آموزشی فراگیران با استفاده از پتانسیل موجود در شهر بود. در آن زمان جهت پرکردن اوقات فراغت دانش آموزان در سطح استان مرکز آموزشی دیگری وجود نداشت که به دانش آموزان خدماتی نظیر دوره های کنکور ، آزمون های آموزشی ، کلاسهای تقویتی ،کلاسهای آموزش زبان و آموزش رایانه و ....... ارائه دهد و جای خالی آن به شدت احساس می شد.

 

 

در همین راستا، با فعالیت ها و تلاشهای شبانه روزی این موسسه سریعا رشد کرده و علاوه بر رفع نیازهای موجود موارد جدید را شناسایی و اقدام به برنامه ریزی جهت پاسخگویی به این نیازها نمود. در این راستا ،مجوز نشر باعنوان انتشارات رزقی در سال 1376 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اخذ گردید که تا کنون به لطف خداوند این انتشارات چاپ بیش از 100 عنوان کتاب در زمینه های مختلف مذهبی،دانشگاهی،پزشکی ، فنی مهندسی ، زبان، تاریخی،زندگی نامه، رمان ، شعر را در کارنامه ی خویش دارد. همچنین جهت فروش و توزیع کتب ، نمایشگاه و فروشگاههای دائمی کتاب خوارزمی در بهترین نقطه ی شهری در فضایی به ابعاد 200 متر مربع افتتاح شد.

 

 

با توجه به قابلیت فضای مجازی در معرفی و ارائه ی خدمات بدون محدودیت زمانی و مکانی بر آن شدیم جهت ارائه بهتر ،بیشتر و سهل تر، خدمات به متقاضیان وب سایت اینترنتی فروشگاه خوارزمی را راه اندازی نماییم تا بتوانیم خدماتمان را به گستره ایران و بلکه جهان ارائه کنیم. همان گونه که تا کنون استقبال روزافزون ، ارائه نظرات و پیشنهادات و حمایت های وسیع مردم شریف و گرانقدر شهرستان بیرجند و سایر شهرستان های تابعه استان باعث تقویت هر چه بیشتر انگیزه خدمات رسانی وارائه خدماتی بهتر وبیشتر گردیده است. در ادامه ی راه نیز آماده ایم بر اساس نظرات و پیشنهادات سازنده شما بزرگواران محترم خدماتی در خور محبت و شأن شما هموطنان عزیز برایتان فراهم آوریم.