کتاب فروشی

موسسه ی خوارزمی بیشتر به واسطه ی کلاس های زبان شناخته میشود. اما این موسسه ی بین المللی در حوزه های مختلفی فعالیت میکند. بیش از دو دهه است خوارزمی در کنار کلاس های زبان، تقویتی و کنکور، چرتکه و کامپیوتر، کتابفروشی عظیمی را با بیش از  200000 جلد کتاب تشکیل داده است. البته گفته میشود، این فروشگاه بیشتر قصد دارد در جهت تأمین نیاز مردم، کتاب های مختلفی از قبیل درسی، کمک درسی، کودک و نوجوان، دانشگاهی، علمی، مذهبی، عمومی وانگلیسی را به  فروش برساند.

 

 

از فعالیت هایی که این فروشگاه کتاب ارائه می دهد، مشاوره در جهت آشنا شدن خریدار با موضوع کتاب مد نظرش میباشد. این موضوع زمانی اهمیت دارد که در هر شرایطی، افرادی مانند دانش آموزان اطلاعات کافی در مورد هر کتابی را در هنگام خرید کسب کنند. البته این کتابفروشی همیشه به عنوان یک عضوی در پیشرفت یادگیری دانش آموزان نقش داشته و مکملی برای آموزش دروس مختلف برای محصلین محسوب میشود. از همین جهت، به عنوان اولین و بزرگترین  نمایشگاه و فروشگاه دائمی کتاب شناخته شده است.

 

 

امروزه کمتر کتابی وجود دارد که در فروشگاه کتاب خوارزمی وجود نداشته باشد. متقاضیان کتاب های گوناگون با سفارش کتاب، در کوتاهترین زمان میتوانند به کتاب دلخواه خود دسترسی داشته باشند. فضای مناسب، فروش رایانه ای، درمعرض دید قرار گرفتن انواع کتاب ها در ایجاد بزرگترین مرکز عرضه ی کتب نقش بسزایی دارد. این فروشگاه در نظر دارد فعالیت خودش را در این حوزه افزایش دهد تا در آینده نقش بزرگتری را ایفا کند.