طرح نوین اندیشه

این طرح در سال جاری به طور جدی در موسسه علمی و آموزشی خوارزمی اجرا شد. مؤسسه فرهنگی طرح نوین اندیشه در چاپ و انتشار مجموعه کتب ، جزوات و منابع کمک آموزشی حقوقی، نقش بسیار فعال و موثری تا کنون داشته که تقریبا حدود 270 عنوان محصول از سوی این مؤسسه روانه بازار شده است. هر یک از محصولات دارای کارکرد خاص خود می باشند، که از لحاظ کیفیت از سایر محصولات متفاوت هستند. خوشبختانه منابع ارزشمندی همچون بسته های طلایی ، جامع ، جمع بندی وکالت ، مجموعه کتب مختصر، تست ، آسان خوان ،کتب همراه و جزوات خودآموز و . . . در جامعه ی حقوقی مورد استقبال چشمگیر علاقه مندان قرار گرفته است. همچنین دانشجویان بر اساس سلیقه خود می توانند علاوه بر استفاده از کتابخانه مجازی ، کتب و محصولات مورد نیاز خود را از دفتر تهیه و خریداری نمایند.

 

مجموعه خدمات آزمون های وکالت

می توان گفت ارائه ی برنامه ی آزمون های آموزشی، دفترچه سئوالات و پاسخ نامه ی تشریحی، پروفایل داوطلبی، کارگاه تحلیل سوالات آزمون (که یک هفته بعد از آزمون فایل صوتی تحلیل سوالات را در پروفایل قرار می دهند)، برنامه ریزی مطالعاتی، پرسش و پاسخ مجازی، مشاوره به صورت آنلاین، کتابخانه ی مجازی (به صورت رایگان) به همراه 350 ساعت فیلم کلاس و کارگاه آموزشی ، هدیه ی ویژه و پشتیبان آنلاین در این طرح جای دارد. این طرح دارای 2 ویژگی می باشد :

1-برگزاری کلاسهای آموزشی ویژه ی داوطلبانی که در کلاسها حضور ندارند. این افراد می توانند از فیلم کلاس ها در قالب فلش مموری استفاده نمایند.

2- قرار گرفتن 30 کتاب مهم و مورد نیاز داوطلبان به تشخیص موسسه در کتابخانه ی مجازی به صورت رایگان