در نخستین همایش مشاوره ای خوارزمی چه گذشت؟

 

پیش تر خبر برگزاری نخستین همایش مشاوره ای را اعلام کردیم. در همان جا این قول را به شما دادیم که پس از اتمام همایش شما را در جریان اتفاقات و حاشیه های این رویداد قرار دهیم. در ادامه با ما همراه باشید تا به شما بگوییم در نخستین همایش مشاوره ای "خواستن و راه های موفقیت در تحصیل" چه گذشت...

بررسی همایش:

 

 

طبق برنامه ریزی ارائه شده تیم اجرایی، همایش ساعت 17:30 روز پنجشنبه  13 اردیبهشت ماه با حضور جناب آقای علیرضا عظیمی فر آغاز شد. اولین سخنران این همایش جناب آقای محمد حسین رزقی (مدیر موسسه بین الملل خوارزمی) بودند. در ساعت 18 شرکت کنندگان با دوره های آموزشی زبان، کلاس های تقویتی و کنکور، دوره های آنلاین، آزمون های سراسری گاج از سوی مدیریت موسسه آشنا شدند. در ادامه جناب آقای مهندس عظیمی فر با تشویق دانش آموزان صحبت خود را آغاز کردند.

آشنایی بیشتر با آقای علیرضا عظیمی فر:

 

 

  • مهندس مکانیک
  • مدرس و کارشناس صدا و سیما
  • مولف 16 جلد کتاب
  • برنده ی مدال طلای مسابقات بین المللی مخترعین (سوئیس- ژنو- 2010)
  • مشاور برتر کشور

 

در این همایش، شاهد معرفی چندین روش یادگیری و موفقیت بودیم که باعث ایجاد جذابیت بیشتر برای دانش آموزان شد.

 

دقایق پایانی همایش؛ بخشی تحت عنوان سوگندنامه ی کنکوری ها ارائه شد که طبق گفته دانش آموزان، انگیزه ی زیادی به آن ها داد. 

 

 

همچنین به دلیل استقبال بسیار خوبی که از سوی دانش آموزان صورت گرفت؛ روز جمعه 14 اردیبهشت ماه، کارگاهی تحت عنوان "تربیت فرزند موفق" با حضور مهندس عظیمی فر، در محل موسسه خوارزمی برگزار شد.

 

 

بیشتر بدانیم:

 قرار است بزودی کلاس های مشاوره جناب آقای مهندس عظیمی فر ویژه ی دانش آموزان کنکوری در موسسه بین الملل خوارزمی برگزار گردد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به دپارتمان کنکور و تقویتی موسسه مراجعه فرمایید.

 تاریخ و زمان:1397/2/19 50:26:8