پایان رویداد کارگاه تخصصی زیست

 

دپارتمان کنکور و تقویتی خوارزمی روز گذشته رویداد کارگاه نخصصی زیست را برگزار کرد.

با نزدیک شدن به برگزاری کنکور سراسری، رقابت میان دانش آموزان روز به روز حساس تر می شود. آنها امید دارند توانایی شان را به بهترین شکل ممکن ارائه دهند. هم زمان با این رویداد(کنکور) شرکت در همایش ها و کارگاه های تخصصی برای دانش آموزان از اهمیت خاصی برخوردار است.

 

 

همانطور که در روزهای گذشته اعلام کرده بودیم، دپارتمان کنکور و تقویتی خوارزمی 9 و 10 اردیبهشت ماه کارگاه تخصصی زیست را برگزار کرد. این رویداد دو روزه از ساعت 7:30 صبح تا 8 شب با زمان های استراحت و پرسش و پاسخ به پایان رسید. دانش آموزان با جزوه ای که از طرف استاد تهیه شده بود با نکات و تست های زیادی آشنا شدند. در این رویداد یکی از سرشناس ترین اساتید کشور،  جناب آقای دکتر اکبر ناصری به  بیرجند آمده بودند.

آشنایی بیشتر با جناب آقای دکتر اکبر ناصری؛ استاد کارگاه زیست

 

 

  • پزشک و جراح مغز و اعصاب
  • 24 سال سابقه تدریس در مدرسان شریف، فرزانگان، نمونه معرفت و موسسات معتبرگاج، آیندگان و مبتکران
  • مولف یادداشت های طلایی و برترین های نکته زیست شناسی
  • کتاب جمع بندی 15 روز  زیست شناسی

مصاحبه با دانش آموزان:

آقای الیاس صدوقی سال چهارم تجربی است و از مدرسه شهید بهشتی در همایش زیست حضور داشتند. در مصاحبه ای که با آقای صدوقی داشتیم گفتند آقای دکتر ناصری روش تدریس بسیار خوبی دارند و دلیل آن شغل پزشکی ایشان است. آقای دکتر بر مباحث جانوری تسلط کافی دارند و خیلی از اشکالات جزئی و مفاهیمی که بین دبیران اختلاف است را با زبانی ساده برای دانش آموزان شرح دادند. من چون در مباحث پروتئین سازی فصل اول پیش دانشگاهی اشکالاتی داشتم تصمیم گرفتم تا در این کارگاه تخصصی شرکت کنم. استاد مبحث گیاهی را خیلی خوب تدریس کردند و مباحث تستی جزوه ی همایش از سطح بالایی برخوردار بود. به دلیل اینکه استاد علاوه بر تدریس زیست شناسی در زمینه ی پزشکی تجربیات فراوان داشتند و مباحث تجربی را خیلی جامع برای ما شرح دادند و درک مطلبی و میزان یادگیری ام افزایش یافته است. شرکت در همایش ها و کارگاه های تخصصی  را به دانش آموزان هم سن خودم پیشنهاد می کنم. از موسسه ی خوارزمی به دلیل برگزاری همایش ها و دعوت از اساتید مجرب کمال تشکر را دارم.

 

 

یکی دیگر از دانش آموزان مقطع چهارم تجربی از دبیرستان فرزانگان خانم عسل هاشمی مقدم بودند. توضیحات کامل و تسلط کافی استاد بر مباحث تجربی نظر خانم هاشمی مقدم بود. ایشان گفتند از آنجایی که در برخی مباحث اشکالاتی داشتم و هنوز به جمع بندی کامل نرسیده بودم در این کارگاه شرکت کردم و در حال حاضر تمامی اشکالاتم رفع شد.

  • شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی برگزاری همایش ها به آدرس های زیر مراجعه فرمایید:
kharazmi_EA@ Kharazmi_birjand              

 

بیشتر بدانیم:

در این ایام دپارتمان کنکور و تقویتی خوارزمی، همایش های مختلفی را با هدف تسهیل در یادگیری دروس برای دانش آموزان در نظر گرفته است. از جمله همایش های پیش رو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • همایش مشاوره ای  راه های موفقیت در تحصیل: 13 اردیبهشت ماه
  • همایش ادبیات: 15 اردیبهشت ماه
  • همایش ریاضی: 20 و 21 خرداد ماه

 تاریخ و زمان:1397/2/11 53:47:19