آزمون های گاج

پشتیبانی
شما کاربران عزیز، با یکی از روش های زیر می توانید با خوارزمی تماس بگیرید.


۰۵۶۳۲۲۲۲۲۲۱ – در ساعات اداری
گفتگوی آنلاین از طریق چت آنلاین
ارسال پیام به آیدی Kla_Support@ در تلگرام

آزمون های سراسری گاج

اولین کنکور سراسری ایران در سال ۱۳۴۸ برگزار شد و ۴۷۷۷۳ نفر داوطلب در آن شرکت کردند، سوالات این دوره به شکل پاسخ کوتاه طراحی شده بود. در آزمون سال ۱۴۰۱ که پنجاه و سومین کنکور ایران بود، حدود یک میلیون و سیصد هزار داوطلب شرکت کرده و سوالات این آزمون به صورت چهار گزینه ای طراحی و ارائه شد. کنکور را می توان همه گیرترین آزمون دانش آموزی دانست و سیر تحول قوانین، نحوه طراحی سوالات، شرایط برگزاری و نتایج آن در طی این ۵۲ سال قابل توجه بوده است.

از سوی دیگر، آزمون های ورودی مدارس خاص، تیزهوشان و… با الگویی نسبتا مشابه از جهت جامع بودن، زمان بندی و برگزاری سراسری، این روزها دغدغه بسیاری از والدین است و از این رو مسئولیت هایی متوجه مراکز و موسسات آموزشی برای آماده سازی دانش آموزان می باشد. در حال حاضر، گاج بیش از ۳۰۰ نمایندگی در کشور دارد که متقضیان اخذ نمایندگی از فیلترهای متعددی عبور کرده و در صورت داشتن شرایط مجموعه موفق به اخذ نمایندگی شده اند.

بر طبق آمار دانش آموزانی که در آزمون های آزمایشی برای آماده سازی، آموزش و سنجش خود شرکت می کنند در آزمون اصلی نتایج بهتری کسب می کنند. علت این موفقیت کسب آشنایی و آگاهی از مهارت های مربوط به محدودیت های زمانی برای برنامه ریزی، مهارت های آزمونی و مهارت های دیگر آزمونی است. از همه مهم تر کسب تجربه در خصوص شرایط و پیش نیازهای آزمون، قبل و در حین آن سبب می شود تا داوطلبان نقاط و قسمت هایی را که نیاز به تلاش بیشتر دارند را به درستی شناسایی کرده و در صورت نیاز با استفاده از مشاوران معتمد و راهنمایی آنها به رفع نواقص احتمالی و برنامه ریزی هدفمند برای پیشرفت تحصیلی بپردازند.

آزمون های گاج با سبک های متفاوت در تمام مقاطع برگزار می شود که در مقاطع پایین تر هدف از آن تقویت یادگیری، خود سنجی و همچین تسلط و ارتقای علمی است. در متوسطه دوم نیز هدف، یادگیری اصول استراتژی های منحصر به فرد آزمونی و نحوه به کارگیری آن و همینطور آماده سازی برای کنکور سراسری است. جالب است بدانید که در همان روز آزمون، بعد از اتمام آزمون تمامی مقاطع، در کوتاه ترین زمان ممکن کارنامه ها به دست دانش آموزان می رسد که در صفحه شخصی آنها در سایت آزمون گاج قابل رویت است.