تدریس کتاب Grammar For IELTS

یکی از اجزای جدایی ناپذیر و بسیار مهم در تمام مهارت های آزمون آیلتس، مهارت و دانش گرامر زبان انگلیسی است که بصورت غیر مستقیم در تمامی مهارت های آزمون آیلتس تاثیرگذار است.
کتاب Grammar for IELTS  یکی از بهترین منابع گرامر مختص آزمون آیلتس است. کتاب Grammar for IELTS تک جلدی می باشد که توسط انتشارات آکسفورد چاپ و منتشر شده است.

اگرچه گرامر به تنهایی در آزمون های بین المللی زبان مورد سنجش و ارزیابی قرار نمی گیرد، ولی تاثیر فراوانی در افزایش و بهبود نمرات در تمامی بخش های آزمون مانند مهارت های Speaking و Writing را دارد که خود اهمیت تسلط کافی در دستور زبان انگلیسی را نشان می دهد.

این کتاب، به منظور آمادگی زبان‌آموزان برای آزمون آیلتس نکات مهم را در قالب ۲۵ درس ارائه می‌دهد. در فهرست زیر آموزش سرفصل های این کتاب را به همراه ویدئوهای آموزشی بصورت رایگان ارائه کرده ایم. این کتاب دارای تمرین های متنوعی از آزمون های آیلتس جنرال و آکادمیک است که تکنیک های مرتبط به هر مبحث را در قالب سوالاتی به داوطلبین ارائه می دهد، بخشی از این تمرین ها را در هر درس می توانید مشاهده کنید و انجام بدهید.

کتاب Grammar for IELTS
۱۰۰%

روند پیشرفت

چرا کتاب Grammar for IELTS را برای تدریس انتخاب کرده‌ایم؟

سارا رزقی

مدرس : سارا رزقی
 دکترای زبانشناسی همگانی / کارشناسی ارشد زبانشناسی همگانی / دارای مدرک زبان MSRT / ارائه ی ۶ مقاله پژوهشی / مدرس زبان دانشگاه پیام نور / ۱۱ سال سابقه تدریس در موسسه بین الملل خوارزمی