موسسه بین الملل خوارزمی با بیش از ۳۰ سال تجربه و با رویکرد توسعه و بهبود مستمر، و راه اندازی سرویس‌های جدید و ارزش آفرینی برای مشتریان و مخاطبان خود، جهت طرح توسعه سازمانی و تکمیل نیروی انسانی خود، از علاقه‌مندان واجد شرایط دعوت به همکاری می‌نماید.

ضمن سپاسگزاری از علاقه‌مندی شما در پیوستن به مؤسسه بین الملل خوارزمی، با توجه به اهمیت استفاده از منابع انسانی مناسب جهت رسیدن به اهداف سازمانی و نیز تأمین رضایت شغلی افراد جذب‌شده و برنامه‌ریزی دقیق‌تر شغلی، مجموعه ای از عناوین اطلاعاتی را تعیین کرده و در فرم درخواست شغلی گنجانیده ایم. از این رو خواهشمندیم با دقت و رعایت صداقت فرم زیر را پر نمایید.

.پیشاپیش از دقت و شکیبایی شما سپاسگزاریم

فرم درخواست همکاری

۱مشخصات فردی
۲سوابق تحصیلی
۳سوابق شغلی
۴اطلاعات تکمیلی

موسسه بین الملل خوارزمی با بیش از ۳۰ سال تجربه  و با رویکرد افزایش کیفیت خدمات آموزشی و ارزش آفرینی برای زبان آموزان و دانش آموزان این موسسه، جهت تکمیل کادر آموزشی و مدرسان خود، از علاقه مندان و توانمندان در حوزه های زبان انگلیسی و چرتکه دعوت به همکاری می­نماید.

.پیشاپیش از حسن توجه شما سپاسگزاریم

فرم درخواست همکاری

۱مشخصات فردی
۲سوابق تحصیلی
۳سوابق شغلی
۴مدرک و گواهی نامه ها

شرایط اخذ نمایندگی

اگر علاقه‌مند به دریافت نمایندگی خوارزمی در شهر خود هستید موارد زیر را مطالعه فرموده و درصورتی‌که این شرایط را دارا هستید فرم زیر را پر و ارسال فرمایید. همکاران ما با بررسی موارد ذیل، نتیجه را به شما اطلاع خواهند داد.

شرایط همکاری با خوارزمی

  • حداقل سابقه ۵ سال اقامت در شهر موردنظر
  • سابقه حداقل ۵ سال فعالیت در زمینه آموزشی و اجرایی
  • امکان ارائه تضمین‌های مالی
  • توانمندی و پشتکار لازم برای راه‌اندازی فعالیت
  • داشتن مجوز آموزشگاهی
  • دارای محل کار مناسب
۱مشخصات فردی
۲سوابق تحصیلی
۳سوابق شغلی
۴اطلاعات تکمیلی