مقررات انضباطی و آموزشی موسسه بین الملل خوارزمی

توصیه می‌نماییم قبل از ثبت ‌نام از مقررات و ضوابط زیر اطلاع یافته تا بتوانید از امکانات ارائه شده بیشترین استفاده را داشته باشید. بدیهی‌است پس‌از ثبت‌نام قطعی قوانین طبق آئین‌نامه‌های مندرج پیاده خواهد شد

مقررات عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های سامانه آنلاین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران من جمله قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده بوده و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین فوق الذکر و سایر قوانین مرتبط با کاربر خواهد بود.

۱ـ رعایت اخلاق اسلامی، اجرای مقررات داخلی موسسه و اجرای بخشنامه‌های عمومی آموزشی که در طول تحصیل از طرف مسئولین به فراگیران ابلاغ میگردد.

۲ـ حفظ شعائر و شعونات اسلامی، رعایت حجاب و پوشش اسلامی برای خواهران و لباس مناسب برای برادران

۴ـ اجتناب از هرگونه اخلال، بی نظمی و وارد آوردن خسارت به عوامل موسسه

۵ـ در صورت وارد آوردن خسارت به اموال موسسه میزان خسارات برآورد و اخذ خواهد شد.

۶ـ حضور به موفع و بدون تاخیر فرآگیران در کلاس وعدم خروج از کلاس قبل از ساعت مقرر

۷ ـ هر جلسه غیبت موجه یا غیر موجه موجب کسر نمره پایان ترم فراگیر خواهد شد.

۸-غیبت بیش از چهار هجدهم  جلسات  درس خلاف مقررات آموزشی و موجب محرومیت آزمون پایان ترم خواهد شد.

۹ -جهت ارتقاء سطح کیفی آموزش‌ها در صورت غیبت فراگیر می بایست در کلاس خصوصی که جهت برطرف شدن کسر آموزش در محل آموزش در محل موسسه برگزار میگردد شرکت نموده که هزینه آن بصورت جداگانه محاسبه و دریافت خواهد شد و یا والدین تعهد نمایند سرفصل های آن جلسه را به فراگیر آموزش دهند.  

۱۰ ـ تعویض و تغییر کلاس بعد از ثبت نام بجز در موارد اضطراری ( به تشخیص موسسه) امکان پذیر نخواهد بود.

۱۱- عدم استفاده از تلفن همراه حین برگزاری کلاس

۱۲- جهت ارتباط اولیا با فراگیران گروههای در شبکه های اجتماعی تشکیل خواهد شد . این گروهها صرفا جهت اطلاع رسانی اطلاعیه های اموزشگاه و موارد آموزشی می باشد . لذا از چت های بی مورد و گذاشتن تبلیغات و هر گونه پیام دیگر در گروه جدا خودداری فرمایید.

۱۳ـ عدم توجه به موارد فوق الذکر موجب دریافت اخطار از موسسه و در نهایت محرومیت از ادامه تحصیل خواهد شد.

نکات ضروری ثبت نام

۱-ثبت اطلاعات شخصی توسط کاربر ثبت نام  از قبیل : نام و نام خانوادگی، نام پدر، شماره ملی، تاریخ تولد و آدرس پست الکترونیکی و شماره تماس را به ‌صورت کامل و دقیق الزامیست  و مسئولیت صحت این اطلاعات بر عهده ی کاربر است.

تبصره :

الف : فراگیر می بایست هر گونه تغییر دراطلاعات شخصی را در اولین فرصت به  بخش ثبت نام  ( شماره تماس:۰۹۱۲۰۵۶۵۰۰۱ یا ۳۲۲۲۲۲۲۱) اطلاع دهد .

ب: ترجیحا شماره ثبت شده دارای اکانت شبکه ای اجتماعی مانند  واتس اپ یا تلگرام باشد .

۲- فراگیر حق واگذاری اطلاعات ورود به سایت خود را به دیگران نداشته و در صورت چنین اقدامی تمامی مسئولیت ها و عواقب آن بر عهده خود ایشان می باشد .

۳-پس از ثبت نام، شماره تماس و ایمیل شما جهت ارتباط و اطلاع رسانی مورد استفاده قرار خواهد.

۴-تأکید می‌نماییم که هنگام ثبت‌نام، در تعیین درس (دروس) مورد نظر و ساعات کلاس‌ها دقت لازم را مبذول دارید.

محرمانگی

ما به منظور پاسخگوئی و ارتباط دوسویه با کاربران، امکان کسب اطلاعات شخصی کاربر شامل نام، نام خانوادگی، شماره موبایل، تحصیلات، تاریخ تولد، استان و شهرستان محل زندگی را داریم، این اطلاعات نزد ما محرمانه تلقی می شود و بدون اجازه کاربر به اشخاص ثالث واگذار نخواهد شد.

اطلاعات شخصی و مالی کاربران در سایت محرمانه تلقی می شود و جز به حکم قانون یا دستور مقام صالح قضایی در اختیار فرد و یا سازمانی قرار داده نخواهد شد.

پرداخت آنلاین

 • پرداخت آنلاین از طریق درگاههای الکترونیک خواهد بود ،پس از ثبت نام پیامک تایید ثبت نام به همراه کد رهگیری برای شما ارسال خواهد شد .
 • هزینه دریافتی صرفا جهت شهریه دوره می باشد، هزینه کتاب و پک آموزشی شمامل شهریه نمی شود .
 • درصورتی که مشمول تخفیفات موسسه می‌باشید کد تخفیف خود را به صورت صحیح در قسمت مربوطه وارد نمائید. در صورتی که کد تخفیف اشتباه وارد شود مسئولیت با خود ثبت نام کننده است.
 • طبق قوانین بانکی ایران، در‌صورتی‌که پرداخت کاربر به‌صورت ناموفق انجام پذیرد و مبلغ از حساب کاربر کسر شده باشد، این مبلغ طی ۷۲ ساعت پس از پرداخت ناموفق به حساب پرداخت‌کننده برگشت می‌گردد. در صورت برنگشتن طی ۷۲ ساعت پس از پرداخت، کاربر می‌بایست اطلاعات دقیق پرداخت را از طریق پشتیبانی برای ما ارسال کند تا بررسی و پیگیری‌های لازم انجام پذیرد.

تبصره

الف : فراگیر فقط می تواند از یک کد تخفیف استفاده نمایید.

ب: پس از استفاده از یک کد تخفیف و تکمیل ثبت نام، فراگیر حق استفاده از کد های دیگر از جمله زبان آموز Top و… نخواهد داشت .

 • تاریخ پیش ثبت نام، بازده زمانی است که از طرف موسسه جهت دریافت تخفیف ویژه اعلام می شود .

تبصره :

الف : تخفیف فقط در همان تاریخ اعلام شده، اعمال خواهد شد .

 • در صورت برگشت وجه از طریق درگاه بانکی، فراگیر باید مجددا وارد سایت شده و ثبت نام خود را انجام دهد .

 استرداد شهریه

 • انصراف از ثبت نام و برگشت شهریه ، تنها به دلیل عدم انجام تعهدات موسسه ویا  عدم رضایت ۵۰ درصد فراگیران بعد از تشکیل ۲ جلسه از کلاس  امکان پذیر خواهد بود .
 • انصراف از ثبت نام، قبل تشکیل کلاس ها با کسر ۳۰ درصد از شهریه کل و پس از تشکیل کلاس ها شهریه ( جز در موارد تصویب شده در بند ۱ ) مسترد نخواهد شد .

قوانین کلاس های آنلاین

 فراگیر کلاس‌های آنلاین علاوه بر رعایت مقررات عمومی موسسه ملزم به رعایت قوانین ذیل می باشد :

 • پس از ثبت نام، یک روز قبل از شروع کلاس ها کد کاربری و رمز عبور، آموزش ورود به کلاس از طریق شبکه های اجتماعی از جمله واتس‌اپ ،… برای فراگیر ارسال خواهد شد.
 • ملزومات ورود به کلا س آنلاین
 • داشتن لپ تاپ یا PC: شرکت در کلاس ها با موبایل بلامانع است ولی امکانات فضای ادوبی کانکت در موبایل محدود است. جهت مشاهده کلاس باید از لپ تاپ یا PC استفاده شود؛ همراه با میکروفون و وبکم
 • دسترسی به اینترنت با سرعت بالا
 • نصب و آپدیت Chrom browser
 • نصب ورژن آپدیت اپلیکیشن ادوبی کانکت
 • فراگیر موظف است قبل تشکیل کلاس ورود خود را چک و در صورت برخورد با هر گونه مشکل با واحد فناوری اطلاعات موسسه تماس و جهت رفع مشکل اقدام فرماید .( ما مسئولیتی در قبال مشکلات سیستم شما اعم از آلودگی به ویروس، قطعی و یا سرعت پایین اینترنت، مشکلات کاربری،خرابی و یا عدم کارکرد تجهیزات نداشته و مسئولیت آن برعهده استفاده کننده می‌باشد، ولی در صورت بروز این مشکلات در حد توان در راهنمایی و کمک برای رفع اشکال مخاطبان تلاش می نماییم.)
 • در صورت غیبت، فراگیر می تواند از ضبط شده کلاس در قسمت آرشیو استفاده نماید.
 • بسته ی و کتب آموزشی دوره ثبت نام شده، پس از واریز وجه (هزینه ی بسته + پست) با هماهنگی شما به آدرس پستی ثبت شده در سایت  ارسال می شود. (پس از ارسال، کد رهگیری پستی  ارسال خواهد شد)

تبصره : بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل بسته به عهده شرکت حمل و نقل است.