رونمایی از بازی کودکان با استعداد

شرکت بازی سازی آریا کوروش کویر؛ اولین موسسه بازی سازی خراسان جنوبی چندی پیش از بازی kids got talent در قالب یک انیمیشن رونمایی کرد؛ نام دیگر این بازی کودکان با استعداد می باشد. کودکان با استعداد یک بازی آموزشی زبان انگلیسی است که در آن، بازی‌کننده حین بازی کردن؛ زبان انگلیسی را می آموزد. همانطور که از اسم این بازی مشخص است؛ مخاطبین این بازی گروه سنی ۴ تا ۱۴ سال می باشند.

از آنجایی که این بازی ویژه ی کودکان می باشد؛ یکی از بهترین روش های آموزش غیر مستقیم زبان انگلیسی برای آنها است. در واقع کودکان در حین بازی؛ لغاتی که داخل بازی آمده را به شیوه ای متفاوت تمرین و تکرار می کنند و به صورت ناخودآگاه آموزش می بینند.

 آموزش ها شامل اعضای بدن، رنگ ها، اعداد و بسیاری از واژگان و دیالوگ های مقدماتی زبان انگلیسی است که کودکان شما باید قبل از ۸ سالگی آنها را بیاموزند.

و اما توضیحاتی درباره‌ی روند این بازی:

سال ۹۶ ایده های اولیه بازی شگل گرفت. با شکل گیری گروه ۲ نفره؛ پروسه ساخت بازی شروع شد.  در نهایت در تابستان سال ۹۷ اولین نسخه موبایلی بازی روی پلتفرم کافه بازار قرار گرفت. اما بازی با مشکلاتی روبرو بود چنانکه تصمیم به ساخت مجدد بازی گرفته شد. برای این منظور تیم جدیدی دور هم جمع شدند و پروسه ی ساخت بازی در تابستان ۹۸ به طور کامل از سر گرفته شد.

در ۳ ماه تابستان انیمیشن های بازی تا ۸۰درصد پیش رفت اما بدلیل نبود تیم فنی روند ساخت بازی با مشکلاتی روبرو شد.  اواسط مهرماه بود که تیم برنامه نویسی جدید شروع به کار کرد و دوباره پروسه ی ساخت بطور جدی آغاز شد. از قابلیت های این بازی می توان به استفاده از دوبلورهای خارجی بدون لهجه برای صداگذاری بازی اشاره کرد.

برای باقی صداهای بازی نیز، تیم صداگذاری جدیدی به بازی اضافه شد. در اواسط بهمن ماه ۹۸ ساخت بازی به پایان رسید و وارد مرحله ی بهینه سازی شد که حدود ۲ الی ۳ هفته به طول انجامید.

بهتراست بدانید این بازی نیاز به هیچ پیش نیازی ندارد و کودک شما به راحتی می تواند بازی کند و از آن لذت ببرد. در کنار این بازی، موسسه آریا کوروش کویر از ساخت و رونمایی نسخه ی موبایلی یک  بازی جدید دیگر ویژه ی بزرگسالان در کافه بازار خبر داده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *