تبریک روز مادر خانه هوش و خلاقیت

همه ما میدونیم که بعد از خداوند مهربان، مادر تنها کسی هست که در همه حال، هوای ما رو داره. قطعا سپاسگزاری از مقام والای مادر در جملات و کلمات نمی گنجد. مادر، کلمه ای به وسعت هستی، چگونه با کلمات توصیفت کنم؟؟؟ اما مینویسم برایت ای مادر تا بدانی چقدر دوستت دارم.

مادر ای ستاره پرفروغ آسمان بی افق عشق!  بتاب که بی تو قصه عشق ناتمام می ماند و عاشقان سرگردان. بتاب که بی تابشت، شب های شوم غربت و تنهایی، آدمیان را در هاله ای از تاریکی و ظلمات به اسارت می کشد.

ای زیباترین تابلوی هستی! به راستی کدام نقاش توانسته است زیباتر از تابلوی تو را ترسیم کند؟ تابلویی که هم منشور عشق باشد و هم آیینه تمام نمای احساس و عاطفه. مادر، چه آرام بخشی! قلبت مخزن رحمت است و نگاهت مخزن الفت. یادت تجدیدکننده خاطرات است و نامت زینت بخش کلام. به راستی که مادر. تو هدیه ای آسمانی هستی، که باید همه پاسدار تو باشند.

با کمک مربیان خانه هوش و خلاقیت  کلیپی کوتاه به مناسبت روز مادر از بچه های عزیزمون تهیه کردیم. در این ویدیو کوچولوهای خانه هوش و خلاقیت از ته قلبشون یه جمله برای ماماناشون گفتند.

مامان قشنگم مرسی که هستی همیشه برام بهترینا رو خواستی و بهترینارو دادی…

فرشته های زمینی روزتون مبارک

قسمتی از پیام های پر مهر شما والدین عزیز:

image

سلام وخسته نباشیدوتشکربابت جشن امروز؛ خیلی عالی بود. به خصوص کلیپی که ازبچه هاگرفته بودین وهمچنین تبریک میگم تولدحضرت فاطمه وخدمت همه مربیان دلسوزومهربون.

image

تشکر میکنم از همه مربیان مهربون که بچه ها اینقد دوستون دارن و با عشق ازتون تعریف میکنن. بابت زحمات هر روزه و اهمیت دادن به جشن ها و مناسبت ها بسیار ممنونم. تنتون سالم و دلتون شاد

image

سلام به همه عزیزان زحمت کش خانه زبان واقعا عالی بود احسنت خیلی خوش گذشت مخصوصا به بچه ها خیلی خوش گذشت.

image

با سلام وسپاس از زحمات مربیان عزیز ومجموعه موسسه خوارزمی… همیشه سلامت وشاد باشید.

image

سلام بابت زحمتی که کشیدین واقعا ممنونم خیلی عالی بود بی نظیر بود از اینکه یه شب به یاد موندنی رو رقم زدین بی نهایت سپاسگذارم.. برای همه ی مادرایی که اونجا بودن خاطره ی دلنشینی میشه.

image

سلام و تشکر ویژه از همه ی شما مربیان مهربون و زحمت کش ممنون از جشن زیباتون.

image

سلام برهمه منم اززحمات مربیان عزیزوخلاق وشادکه بابرپایی مراسمی اینچنین موجبات شادی بچه هاوخانواده هاروفراهم می آوریدتشکروقدردانی کنم همیشه درپناه لطف خداوندسلامت وشاد باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *