دوره های تیزهوشان

قبولی در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان ششم به هفتم و یا نهم به دهم یکی از آرزو های هر دانش آموز درس خوان و علاقه مند به درس می باشد . راهکارها و تکنیک های مختلفی برای قبولی در آزمون تیزهوشان وجود دارد چرا که آزمون تیزهوشان ششم به هفتم شامل سوالات استعداد تحلیلی ( هوش ) و آزمون تیزهوشان نهم به دهم شامل سوالات استعداد تحلیلی و استعداد تحصیلی می باشد.

احتمالا باید بدانید آزمون ورودی مدارس تیزهوشان یا سمپاد ، هر ساله برای ورود دانش آموزان ممتاز به دوره متوسطه اول (هفتم) دوره متوسطه دوم (دهم) برگزار می شود . هدف این مدارس ایجاد فضایی با سطح علمی بالاتر برای دانش آموزانی است که به درس خواندن علاقه مند بوده و سطح علمی مدارس دیگر برای آن ها راضی کننده نمی باشد .

دانش آموزانی که از استعداد بالایی برخوردار می باشند ، با ثبت نام در آزمون ورودی این مدارس و در صورت قبول شدن در این آزمون ، می توانند وارد مدارس تیزهوشان شده و در این مدارس تحصیل خود را ادامه دهند . اما قبولی در این آزمون به دلیل وجود رقابت سنگین بین شرکت کنندگان نیازمند درس خواندن و پشتکار بالا می باشد .

با توجه به این موسسه بین الملل خوارزمی بیش از سی سال است که کلاس های تقویتی و تیزهوشان را برگزار می نماید. دپارتمان کنکور- تقویتی موسسه بین الملل خوارزمی این دوره ها را توسط اساتید و مدرسین برجسته شهر در مقاطع مختلف تحصیلی برگزار می کند هدف از برگزاری این کلاس ها؛ آمادگی دانش آموزان جهت موفقیت در امتحانات مدرسه، آزمون های ورودی نمونه، تیزهوشان، المپیاد های علمی و کسب رتبه برتر در کنکور سراسری می باشد. این دوره ها هر ساله در ترم پاییز که از اواسط مهر ماه می باشد آغاز شده و تا خردادماه ادامه دارد. کلاس های تیزهوشان موسسه طی ۲۵ جلسه آموزشی ویژه درس ریاضیات و ۵ جلسه ویژه ی دروس فارسی و علوم برگزار می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *